Unser Team in Ludwigsburg.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor i
nvidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Unser Team in Ludwigsburg

Mary Losper

Leiterin Standort Ludwigsburg
Telefon: +49 (0) 7141 29 87 633
E-Mail: mary.losper@alpen-media.de

Ayse Adanir

Leitung Beilagen
Telefon: +49 (0) 7141 29 87 630
E-Mail: ayse.adanir@alpen-media.de

Annette Endreß

Auftragsmanagement
Telefon: +49 (0) 7141 29 87 631
E-Mail: annette.endress@alpen-media.de

Anika Papp

Media & Kundenbetreuung
Telefon: +49 (0) 7141 29 87 634
E-Mail: anika.papp@alpen-media.de

Yvonne Kimmig

Projektmanager
Telefon: +49 (0) 7141 29 87 632
E-Mail: yvonne.kimmig@alpen-media.de

Isabelle Pfeiffer

Media & Kundenbetreuung
Telefon: +49 (0) 7525 9469982
E-Mail: isabelle.pfeiffer@alpen-media.de

Elke Wolf

Director Media National & International
Telefon: +49 (0) 6257 9696800
E-Mail: elke.wolf@alpen-media.de

© Alpen Media GmbH

© Alpen Media GmbH