Unser Team in Leonberg.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor i
nvidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Unser Team in Leonberg

Mary Losper

Leiterin Standort Leonberg
Telefon: +49 (0) 7152 33181-33
E-Mail: mary.losper@alpen-media.de

Klaus Dieter Kieslich

Senior Sales Manager
Telefon: +49 (0) 7152 33181-36
E-Mail: klaus-dieter.kieslich@alpen-media.de

Verena Gaszczak

Senior Sales Manager
Telefon: +49 (0) 3391 853 98 22
E-Mail: verena.gaszczak@alpen-media.de

Andrea Becker

Senior Sales Manager
Telefon: +49 (0) 7152 33181-37
E-Mail: andrea.becker@alpen-media.de

Ayse Adanir

Leitung Beilagen
Telefon: +49 (0) 7152 33181-30
E-Mail: ayse.adanir@alpen-media.de

Annette Endreß

Auftragsmanagement
Telefon: +49 (0) 7152 33181-31
E-Mail: annette.endress@alpen-media.de

Lisa Pahl

Media Projektmanager
Telefon: +49 (0) 7152 33181-32
E-Mail: lisa.pahl@alpen-media.de

Selina Henne

Media Projektmanager
Telefon: +49 (0) 7152 33181-34
E-Mail: selina.henne@alpen-media.de

Ines Haiges

Senior Projektmanagerin
Telefon: +49 (0)7152 33 181 38
E-Mail:  ines.haiges@alpen-media.de

Elke Wolf

Director Media National & International
Telefon: +49 (0) 6257 9696800
E-Mail: elke.wolf@alpen-media.de

Manuela Seebacher

Key Account Marketing & Listbroking
Telefon: +49 (0) 7808 912562
E-Mail: manuela.seebacher@alpen-media.de

Yvonne Kimmig

Projektmanager
Telefon: +49 (0) 7152 33181-35
E-Mail: yvonne.kimmig@alpen-media.de

Bianca Schwab

Projektassistenz
Telefon: +49 (0) 7152 33181-0
E-Mail: bianca.schwab@alpen-media.de

© Alpen Media GmbH

© Alpen Media GmbH